Tu jesteś: Strona główna » Finał promocji "Akademia Bezpiecznej Jazdy"

Finał promocji "Akademia Bezpiecznej Jazdy"

Dodano: Październik

Finał promocji "Akademia Bezpiecznej Jazdy"

W dniach 13-14.10.2017 odbył się finał promocji „Akademia Bezpiecznej Jazdy", której organizatorem była sieć EuroWarsztat oraz TopTruck.
Koordynatorzy sieci oraz trenerzy przywitali uczestników w DriveLand ośrodku doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego.
Obiekt wyposażony w nowoczesne systemy i instalacji tj. płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzenia pojazdów w poślizg.
Trenerzy przygotowali liczne testy sprawnościowe :dynamiczny slalom, jazda po okręgu, szarpaki z dużą płytą poślizgową z kurtynami wodnymi + slalom wertykalny, jazda defensywna (zajęcia na publicznych drogach wokół ośrodka), rywalizacja sportowa.
Dodatkowo odbyły się zajęcia z ratownikiem medycznym na temat: „Zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej”. W czasie zajęć ratownik omawiał zagadnienia związane z: bezpieczeństwem poszkodowanego i ratującego, sprawdzeniem, wykonywaniem ucisków klatki piersiowej, oddechów ratowniczych, postępowaniem w przypadku złamań i różnych urazów.

Na zakończenie szkolenia przedstawiciele dostawców wręczyli certyfikaty ukończenia akademii oraz puchary.

Dziękujemy za obecność i gratulujemy zwycięzcom.

https://www.facebook.com/toptruck.polska/